Functieomschrijving
Voor UWV zoeken wij een PMO. Je werkt in de Proeftuin PPS, onderdeel van het programma Ontwikkelagenda Publieke Private Samenwerking.In deze proeftuin werken zij samen met verzekeraars, arbodiensten en SZW om te onderzoeken of WIA-aanvragen in gezamenlijkheid sneller kunnen worden afgehandeld.
Het doel is om binnen deze proeftuin circa 500 dossiers af te handelen.
Deze opdracht is een speerpunt van de Raad van Bestuur en SZW.
Jouw verantwoordelijkheden
- Je fungeert als centraal aanspreekpunt voor interne en politieke communicatie; je onderhoudt warme contacten en verzamelt relevante informatie voor communicatie en stakeholdermanagement.
- Je draagt bij aan het opzetten en optimaliseren van de projectstructuur en organisatie.
- Je organiseert en coördineert interne en externe overleggen en bijeenkomsten, inclusief locatieplanning en logistieke afstemming.
- Je plant en coördineert afspraken, verzamelt agendapunten en zorgt voor tijdige verspreiding van notulen en actiepunten.
- Je houdt actielijsten bij, verwerkt en monitort actiepunten uit stuurgroepen, werkgroepen, kernteams en voortgangsbesprekingen en zorgt voor opvolging.
- Je coördineert en ondersteunt de voorbereiding en uitvoering van intervisies voor bedrijfsartsen, verzekeringsartsen, arbeidsdeskundigen en PB.
- Je richt de SharePoint-omgeving in en beheert de toegankelijkheid en actualiteit van documenten en informatie.
Jouw profiel
- Je bent een organisatorisch talent met oog voor detail en een hands-on mentaliteit.
- Je beschikt over sterke communicatieve vaardigheden en fungeert graag als sparringpartner.
- Je stelt prioriteiten, werkt zowel zelfstandig als in teamverband en draagt bij aan het behalen van projectdoelstellingen.
- Je hebt gevoel voor politiek-bestuurlijk gevoelige onderwerpen en handelt hier zorgvuldig in communicatie en besluitvorming.
- Je neemt initiatief om processen te verbeteren en knelpunten op te lossen en kunt belangen afstemmen met externe partijen.
- Je schakelt gemakkelijk tussen aansturing en uitvoering en kunt inschatten wat nodig is voor een succesvolle projectuitvoering.
- Je beheerst MS Office, met name PowerPoint en SharePoint, en zet deze effectief in voor rapportage en informatiebeheer.
Vereisten
- Ervaring als PMO in een complexe organisatie.
- Minimaal 5 jaar relevante werkervaring.
- Goede kennis en ervaring met PowerPoint en SharePoint.
- Je bent een teamspeler en communicatief vaardig.
- Je bent politiek- en bestuurlijk sensitief en hebt een hands-on mentaliteit.
Extra informatie
Het project is politiek beladen; je werkt in samenwerking met partijen zoals het Ministerie SZW, het Verbond van Verzekeraars, OVAL en UWV en met verzekeringsartsen en arbeidsdeskundigen.
